Elegantní pánská peněženka Arwel z měkké pravé kůže
Tato kožená pánská peněženka značky Arwel je vyrobena z kvalitní, příjemně měkké kůže, která zajišťuje pohodlné používání a dlouhou životnost. Nadčasový design a precizní zpracování z ní dělají ideální doplněk pro každodenní nošení.
Vlastnosti a členění peněženky:
-
zapínání na klasický patent
-
praktická a dobře přístupná kapsa na mince
-
2 prostorné fochy na bankovky
-
malá zipová kapsička na drobnosti, které chcete mít bezpečně uložené
-
8 přihrádek na platební a věrnostní karty
-
3 průhledné síťovinové přihrádky na doklady či fotografie
-
2 přihrádky na doklady z pravé kůže
Rozměry: 12 × 10 × 2,5 cm
Stylová, funkční a nadčasová – peněženka Arwel je skvělou volbou pro moderního muže, který ocení kvalitu i praktičnost.
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | velká |
| Materiál | jemná kůže |
| Rozměry | 12 x 10 x 2,5 cm |
| Na výšku / na šířku + dolarka | na výšku |
| Kapsa na mince | 1 - kapsa na patent |
| Krabička | NE |
| Přihrádka na bankovky | 2 |
| Platební karty | 8 |
| Přihrádka na doklady | 2 |
| Speciální parametry | lze vložit malý technický průkaz |
| Výška | 12 cm |
| Šířka | 10 cm |
| Hloubka | 2,5 cm |
| Materiál peněženky | kůže |
| S logem | ne |
| RFID | ne |
| Prostor na mince | ano |
| Zapínání peněženky | patentní |
| Vzor peněženky | jednobarevná |
| Hmotnost zásilky | 250 g. |



