Lehký tříkomorový školní batoh pro prvňačky navržený s důrazem na ergonomii a správné držení těla. Vhodný pro 1.–3. třídu, váží 0,94 kg a je vybaven reflexními prvky pro vyšší bezpečnost, hrudním pásem a přehledným vnitřním uspořádáním. Více
Bagmaster, Dívčí školní batoh do první třídy Veverka Alfa 26 A
Dívčí školní batoh do první třídy Veverka Alfa 26 A
Lehký batoh s hmotností pod 1 kg, navržený s důrazem na ergonomii a správné držení těla ve spolupráci s odbornicí na dětská záda.
- Nízká hmotnost (0,94 kg) – vhodný i pro menší děti
- Ergonomicky tvarovaná záda – podporují správné držení těla
- Tři komory – přehledné uspořádání školních věcí
- Hrudní pás – stabilizuje batoh při chůzi a zabraňuje sklouzávání popruhů
- Reflexní prvky – lepší viditelnost na cestě do školy
PRO KOHO JE IDEÁLNÍ
Batoh je vhodný pro školačky na prvním stupni, přibližně od 1. do 3. třídy. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům dobře sedí i drobnějším dětem.
NA ZÁDECH SEDÍ TAK, JAK MÁ
Zádový systém je ergonomicky tvarovaný a pomáhá rovnoměrně rozložit zátěž. Ramenní popruhy jsou měkce polstrované a nastavitelné pomocí horních i spodních spon. Na jeho návrhu se podílela MUDr. Kateřina Smíšková, specialistka na dětskou rehabilitaci.
Hrudní pás pomáhá udržet batoh ve správné poloze a zabraňuje sklouzávání popruhů z ramen. Díky tomu je nošení stabilnější a pohodlnější.
PŘEHLEDNÝ UVNITŘ
- Hlavní komora – desky, učebnice a sešity formátu A4
- Vnitřní organizér – oddělení pro větší učebnice
- Prostřední komora – penál nebo svačina
- Přední kapsa – organizér na mobil, tužky a drobnosti
- Boční kapsy – láhev na pití nebo deštník
BEZPEČNOST A ODOLNOST
Reflexní prvky zvyšují viditelnost dítěte za šera i za zhoršených podmínek. Konstrukce batohu je navržená pro každodenní školní použití.
PRAKTICKÉ DETAILY
- všitá jmenovka
- poutko na klíčenku
- měkce polstrovaná záda i popruhy
- 3 roky záruka
JAK BATOH SPRÁVNĚ NOSIT
- Nejtěžší věci ukládejte co nejblíž k zádům
- Zapínejte hrudní pás
- Délku popruhů upravujte podle výšky dítěte
- Horní okraj batohu by měl být v úrovni ramen
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 1 |
| Hrudní pásek | ANO |
| Batoh nebo školní set | Batoh |
| Bederní pás | ANO |
| Výška | 40 cm |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Formát | A4 |





















