Bagmaster Hokejista Beta 26 D - odlehčený školní batoh pro prvňáčka
Tříkomorový školní batoh pro prvňáčky, kteří mají rádi hokej. Váží necelý kilogram, má nový bezpečný zádový systém s bederním pásem, reflexní prvky, praktický organizér i boční kapsu na pití. Síťovina na anatomicky tvarovaných popruzích a zádové části je měkká a neškrábe.
Proč pořídit malému školákovi zdravý batoh BETA?
- Je extra lehký – váží pouze 940 g.
- Není příliš široký, aby zbytečně netížil při chůzi. Například mezi lavicemi nebo v úzké uličce autobusu.
- Ideální pro školáky od 1. do 3. třídy.
- Má tři prostorné komory.
- Do hlavní se vejdou velké školní desky i učebnice a sešity formátu A4. V hlavní komoře je taky kompresní kapsa s elastickými postranními pásy na desky A4 a na velké učebnice. Pomáhá přitáhnout a udržet těžké pomůcky co nejvíce u zad, díky tomu má školák či školačka těžiště blízko páteře a při chůzi se nehrbí.
- Prostřední kapsa je připravená na penál a/nebo svačinu.
- V přední kapse je praktický organizér na mobil, tužky, sluchátka a peněženku. Do kapsičky na zip se vejde power banka. Nabíjecí kabel stačí otevřeným rožkem protáhnout k telefonu umístěnému v organizéru.
- Na bočních stranách jsou kapsy vhodné na lahev na pití nebo třeba na deštník.
- Ergonomicky tvarovaná záda a prodyšný bederní pás podporují správné držení těla.
- Flexibilní hrudní pásek pomáhá stabilitě batohu na zádech. Ramenní popruhy díky němu nesjíždí z ramen.
- Ramenní popruhy i zádový systém jsou měkce polstrované. Popruhy se nastavují pomocí horních a spodních plastových spon. Je třeba upravovat délku podle toho, jak školák roste. Konce popruhů jsou magnetické. Aby neblincaly, jednoduše je magnetem připnete nad plastovou sponu
- Všitá jmenovka v zadní komoře.
Rozměry: 40 x 31 x 20 cm
Objem: 23 L
Hmotnost: 940 g.
Nosnost: 7 kg
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnost | 940 g. |
| Značka | Bagmaster |
| Objem | 23 l |
| Určení | pro kluky |
| Třída | 1. - 3. třída |
| Nosnost | 7 kg |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Hrudní pásek | ANO |
| Batoh nebo školní set | Batoh |
| Bederní pás | ANO |
| Výška | 40 cm |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Pro prvňáčky | ANO |













