Bagmaster Malý školní set LUMI 26 D batoh, sáček a penál - drak, lehký ergonomický set pro prvňáčky
Malý školní set LUMI 26 D batoh, sáček a penál - drak, lehký ergonomický set pro prvňáčky
Batoh LUMI pro malé krotitele draků
-
Je velmi lehký – váží jenom 0,94 kg.
-
Není příliš široký, aby zbytečně netížil při chůzi. Například mezi lavicemi nebo v úzké uličce autobusu.
-
Ideální pro školáky od 1. do 3. třídy.
-
Má tři prostorné komory. Do hlavní se vejdou velké školní desky i učebnice a sešity formátu A4.
-
V hlavní komoře je kompresní kapsa s elastickými postranními pásy na desky A4 a na velké učebnice. Pomáhá přitáhnout a udržet těžké pomůcky co nejvíce u zad, díky tomu má školák či školačka těžiště blízko páteře a při chůzi se nehrbí.
-
Prostřední kapsa je připravená na penál a svačinu.
-
V přední kapse je praktický organizér na mobil, tužky, sluchátka a peněženku.
-
Do kapsičky na zip se vejde power banka. Nabíjecí kabel stačí otevřeným rožkem protáhnout k telefonu umístěnému v organizéru.
-
Na bočních stranách jsou kapsy vhodné na lahev nebo třeba deštník.
-
Ergonomicky tvarovaná záda a prodyšný bederní pás podporují správné držení těla.
-
Flexibilní hrudní pásek pomáhá stabilitě batohu na zádech. Ramenní popruhy díky němu nesjíždí z ramenou.
-
Ramenní popruhy i zádový systém jsou měkce polstrované. Popruhy se nastavují pomocí horních a dolních plastových spon. Je třeba upravovat délku podle toho, jak školačka roste. Konce popruhů jsou magnetické. Aby neblincaly, jednoduše je magnetem připnete nad plastovou sponu.
-
Součástí batohu je designový přívěsek.
Vhodný: 1. - 3. třídu
Rozměry: 40 x 31 x 20 cm
Objem: 23 L
Hmotnost: 940 g.
Nosnost: 7 kg
Sáček na tělocvik CITY BAG LUMI 26 D drak
Sáček s motivem draka pro všechny školáky. Navržený s ohledem na pohodlí školáka, má sáček široké stahovací popruhy pro snadné nošení na obou ramenech. Nezapomněli jsme ani na bezpečnost – díky reflexním prvkům bude školák viditelný i v šeru.
- Látkový sáček je prostorný – vejdou se do něj papuče, oblečení a přezůvky na tělocvik či věci do odpoledního kroužku.
- Uzavírá se jednoduše stažením popruhů.
- Pevné a široké popruhy neřežou na ramenou. Pomocí přezek se dá nastavit délku popruhů na postavu školáka.
- Drobnější věci si může školák schovat do kapsy na zip, která je v horní části vaku.
- Ve spodní části sáčku je síťované odvětrání. To se hodí hlavně když školačka do vaku hodí zpocený úbor z těláku nebo baletu.
- Díky reflexním prvkům vak svítí ve tmě. Tyto prvky splňují normy EU.
- Látkový sáček si školák může přehodit k batohu přes jedno rameno nebo jej nosit na obou ramenou.
Školní penál s drakem CASE LUMI 26 D modrý
Školní penál pro malé milovníky draků na první stupeň základky. V řadě gumových úchytů rozmístěných na dvou otevíravých chlopních je dostatek místa na pera, tužky a pastelky. Pouzdro se šikovně vejde do každého školního batohu i aktovky.
- Penál je jednoduchý, aby se v něm malí školáci snadno orientovali – má jednu komoru a dvě chlopně.
- Uvnitř je několik pružných úchytů na pastelky, tužky a pera.
- Na jedné otevírací chlopni je průhledná kapsa, do které se vejde třeba rozvrh, pexeso nebo různé kartičky.
- Celé pouzdro se zavírá kvalitním zipem s kovovým taháčkem. Neulamují se mu zoubky ani se v ohybech nezadrhává.
- K pouzdru přibalíme tabulku pro rozvrh hodin a set samolepek, kterými si děti mohou kreativně vylepit celý školní týden. Například hodinu matiky si označí symbolem pravítka.
- Penál prodáváme bez školních pomůcek.
- Materiál, ze kterého je pouzdro vyrobené, splňuje normy EU/EN z hlediska nezávadnosti.
Rozměry: 20,5 y 13,5 x 4 cm
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnost | 940 g. |
| Značka | Bagmaster |
| Objem | 23 l |
| Určení | pro kluky |
| Třída | 1. - 3. třída |
| Nosnost | 7 kg |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Hrudní pásek | ANO |
| Batoh nebo školní set | Školní set |
| Set obsahuje | batoh + penál + sáček na tělocvik |
| Bederní pás | ANO |
| Výška | 40 cm |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 20 cm |
| Pro prvňáčky | ANO |



























