Může školákům sloužit od druhého stupně základky až na střední. Více
Studentský batoh NOMAD 25 A – černo-bílý (batoh + penál)
Elegantní černý batoh NOMAD s bílými detaily má dvě komory a přední kapsy, které jsou ideální na sešity, učebnice a drobné cennosti. Díky polstrovaným zádům a hrudnímu pásu se pohodlně nosí. Reflexní prvky a odolné zpracování zajistí, že batoh zůstane spolehlivým společníkem po další školní roky.
NOMAD – batoh pro moderní nomády
- Díky polstrovaným zádům, nastavitelným a měkkým ramenním popruhům a hrudnímu pásu batoh podporuje správné držení těla.
- Váží jenom 0,94 kg, takže zbytečně nepřetěžuje záda.
- Má tři velké komory. V hlavní z nich je kapsa na notebook velký až 15”. Díky polstrování bude laptop v bezpečí na dlouhých i krátkých cestách.
- V přední kapse je praktický organizér na mobil, tužky, sluchátka a peněženku.
- Na černý úchyt v přední kapse lze připnout klíče. Do kapsičky na zip se vejde power banka. Nabíjecí kabel stačí otevřeným rožkem protáhnout k telefonu umístěnému v organizéru.
- V zádové části je skrytá kapsa na zip. Dovnitř jsme našili ještě dvě síťované přihrádky na zip a kapsu na telefon.
- Boční kapsy na zip jsou vhodné na lahev s pitím
- V přední části je kapsička na drobnosti.
- Batoh má polstrované dno se sklopným dnem uvnitř. To zajistí rovnoměrné rozložení věcí v batohu.
- Může školákům sloužit od druhého stupně základky až na střední.
- Batoh má reflexní prvky. Díky nim je školák v bezpečí za každého počasí i v každou denní dobu.
- V zadní komoře je všitá jmenovka.
Rozměry: 45 x 34 x 18 cm
Objem: 30 L
Nosnost: 10 kg
Hmotnost: 0,94 kg
Barva: černá
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Rozměry | 45 x 34 x 18 cm |
| Hmotnost | 940 g. |
| Značka | Bagmaster |
| Objem | 30 L |
| Třída | 2. stupeň |
| Nosnost | 10 kg |
| Kapsa na notebook | 15" |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Hrudní pásek | ANO |
| Batoh nebo školní set | Školní set |
| Set obsahuje | batoh + penál |
| Bederní pás | NE |
| Výška | 45 cm |
| Šířka | 34 cm |
| Hloubka | 18 cm |


















