Velký set LUMI 24 E obsahuje: batoh + penál + sáček na tělocvik + box + lahev na pití
Modrý tříkomorový školní batoh pro kluky od 1. do 3. třídy. Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrovanými ramenními popruhy zajišťuje pohodlí při nošení. Hrudní pás a bederní pás pomáhá rozložit váhu batohu. Reflexní prvky dodávají batohu bezpečnost i v šeru. Síťovaný sáček není součástí produktu.
Popis:
-
Je velmi lehký – váží jenom 0,94 kg.
-
Není příliš široký, aby zbytečně netížil při chůzi. Například mezi lavicemi nebo v úzké uličce autobusu.
-
Ideální pro školáky od 1. do 3. třídy.
-
Má tři prostorné komory. Do hlavní se vejdou velké školní desky i učebnice a sešity formátu A4.
-
V hlavní komoře je kompresní kapsa s elastickými postranními pásy na desky A4 a na velké učebnice. Pomáhá přitáhnout a udržet těžké pomůcky co nejvíce u zad, díky tomu má školák těžiště blízko páteře a při chůzi se nehrbí.
-
Prostřední kapsa je připravená na penál a svaičnu.
-
V přední kapse je praktický organizér na mobil, tužky, sluchátka a peněženku.
-
Na černou přezku v přední kapse můžete školačce připnout malý sáček, třeba na peníze nebo sluchátka. Do kapsičky na zip se vejde power banka. Nabíjecí kabel stačí otevřeným rožkem protáhnout k telefonu umístěnému v organizéru.
-
Na bočních stranách jsou kapsy vhodné na lahev na pití nebo třeba deštník.
-
Ergonomicky tvarovaná záda a prodyšný bederní pás podporují správné držení těla.
-
Flexibilní hrudní pás pomáhá stabilitě batohu na zádech. Ramenní popruhy díky němu nesjíždí z ramenou.
-
Ramenní popruhy i zádový systém jsou měkce polstrované. Popruhy se nastavují pomocí horních a dolních plastových spon. Je třeba upravovat délku podle toho, jak školák roste. Konce popruhů jsou magnetické. Aby neblincaly, jednoduše je magnetem připnete nad plastovou sponu.
-
Součástí batohu je designový přívěsek.
Rozměry: 40 x 31 x 20 cm
Objem: 23 L
Hmotnost: 0,94 kg
Nosnost: 7 kg
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% Polyester |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Značka | Bagmaster |
| Váha | 0,94 kg |
| Objem | 23 l |
| Třída | 1. - 3. třída |
| Nosnost | 7 kg |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Hrudní pásek | ANO |
| Batoh nebo školní set | Školní set |
| Set obsahuje | batoh + penál + sáček na TV + lahev na pití + box na svačinu + sáček POUCH |
| Bederní pás | ANO |



































