Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | střední |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 47 x 30 x 12 cm |
| Objem | 28 L |
| Určení | unisex |
| Počet komor | 1 |
| Počet bočních kapes | 0 |
| Výška | 47 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Hloubka | 12 cm |
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | střední |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 47 x 30 x 12 cm |
| Objem | 28 L |
| Určení | unisex |
| Počet komor | 1 |
| Počet bočních kapes | 0 |
| Výška | 47 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Hloubka | 12 cm |