Rozměry V x Š x H: 23 x 17 x 8 cm
Výška: 23 cm
Šířka: 17 cm
Hloubka: 8 cm
Objem: 2 L
Hmotnost: 0,15 kg
Specifikace materiálu: 600D Polyester Více
Taška přes rameno Bench Classic 64153-6100 světle šedá
Taštička pro pány vyrobená z kvalitní pevné látky, skvěle se hodí ke každému oblečení. Do tašky se pohodlně uložíte mobil, klíče, peněženku a ostatní drobnosti, které denně potřebujete.
- uzavírání hlavního prostoru na zip
- na přední straně zipová kapsička
- šedá textilní podšívka
- pohodlný široký popruh na rameno má délku 70 - 140 cm, kterou si můžete libovolně nastavit
Rozměry: výška 23 x šířka 17 x hloubka 8 cm
Objem: 2 L
Hmotnost: 0,15 kg
Materiál: 600D Polyester
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | malá |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 23 x 17 x 8 cm |
| Délka popruhu | max. 140 cm |
| Hmotnost | 150 g. |
| Typ držadla | dlouhý popruh |
| Určení | unisex |
| Výška | 23 cm |
| Šířka | 17 cm |
| Hloubka | 8 cm |
| Formát | A5 |






