Rozměry : 27 cm výška x 18 cm šířka x 10 cm hloubka
Materiál: polyester Více
Praktický, odolný a moderní – to je pánský crossbody batoh Travel N Meet, ideální společník do práce, do města i na volný čas. Vyroben z kvalitní kombinace polyesteru a nylonu, tento batoh nabízí odolný a pevný materiál, který ochrání vaše věci a přitom zůstává lehký a pohodlný na nošení.
Díky nastavitelnému ramennímu popruhu (66–130 cm) lze batoh nosit přes rameno nebo křížem přes tělo podle vaší preference. Polstrovaná záda z prodyšné síťoviny zajišťují pohodlí i při delším nošení.
Batoh je vybaven prakticky členěnými kapsami, které udržují vaše věci přehledně uspořádané:
Hlavní přihrádka se uzavírá dvoucestným zipem a obsahuje:
malou zipovou kapsu na doklady
otevřenou síťovanou kapsu
karabinku na klíče
Přední strana: velká zipová kapsa, malá zipová kapsička a decentní kovové logo; přední díl je zesílen nenápadným tarpaulinem pro vyšší odolnost
Zadní strana: praktická bezpečnostní kapsa pro cennosti nebo doklady
Sling Bag Travel N Meet je funkční a stylový doplněk, který vám zajistí komfort, pořádek a moderní vzhled při každé příležitosti. Ideální pro každodenní nošení i cestování, kdy potřebujete mít vše důležité po ruce.
Specifikace produktu:
Rozměry: výška 27 cm × šířka 18 cm × hloubka 10 cm
Hmotnost: cca 310 g
Materiál: kombinace polyesteru a nylonu
Barva: šedo-černá
Nastavitelný ramenní popruh: 66–130 cm
Hlavní přihrádka: zipová, s vnitřní kapsou, síťovanou kapsou a karabinkou
Přední kapsy: 1 velká zipová a 1 malá zipová kapsička
Zadní kapsa: bezpečnostní kapsa na zip
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | malý |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 27 x 18 x 10 cm |
| Hmotnost | 310 g. |
| Objem | 4 L |
| Určení | pánský |
| Kapsa na notebook | ne |
| Počet komor | 1 |
| Výška | 27 cm |
| Šířka | 18 cm |
| Hloubka | 10 cm |











