Rozměry: 12 x 10 x 4 cm
Materiál: koženka Více
Středně velká dámská peněženka od značky bugatti zaujme elegantním designem a praktickým uspořádáním. Díky kompaktním rozměrům se pohodlně vejde do většiny kabelek a zároveň nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše nezbytnosti. Příjemný povrch z kvalitní koženky působí elegantně a dobře se drží v ruce.
Stylovým detailem je plastické kovové logo značky bugatti na přední straně, které peněžence dodává luxusní vzhled. Promyšlené vnitřní uspořádání umožňuje přehledně uložit bankovky, platební karty i drobné mince.
Součástí balení peněženky je také elegantní přívěšek jako dárek, který potěší a může sloužit například jako stylový doplněk na klíče nebo kabelku.
Popis peněženky:
2 přihrádky na bankovky
8 přihrádek na platební karty
velká kapsa na drobné se zapínáním na zip
kovové logo bugatti na přední straně
elegantní přívěšek jako dárek
Rozměry: 12 × 10 × 4 cm
Materiál: koženka
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | střední |
| Materiál | koženka |
| Rozměry | 12 x 10 x 4 cm |
| Kapsa na mince | 1 zipová kapsa |
| Krabička | ne |
| Přihrádka na bankovky | 2 |
| Platební karty | 8 |
| Určení | dámské |
| Výška | 12 cm |
| Šířka | 10 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Materiál peněženky | koženka |
| Zapínání peněženky | patentní |
| Vzor peněženky | jednobarevná |








