Stylová dámská kožená peněženka bugatti Luca. Více
Stylová dámská kožená peněženka bugatti Luca je vyrobena z odolné broušené Hunter kůže, která zaručuje dlouhou životnost a s každým používáním získává charakteristickou patinu, typickou pro oblíbený vintage vzhled. Každý dotek tak podtrhuje její jedinečný charakter.
Hlavní přihrádka nabízí promyšlené uspořádání s dostatkem prostoru pro karty, bankovky i mince. Vše, co potřebujete mít na cestách po ruce, uložíte do různých karetních, zasouvacích a bankovkových přihrádek, samostatné kapsy na mince a vnější kapsy na zip. O bezpečnost vašich platebních karet se postará RFID ochrana, která spolehlivě zabraňuje neautorizovanému bezdrátovému skenování dat.
Díky obvodovému zipu je obsah peněženky vždy bezpečně uložen a zároveň snadno přístupný. Elegantní design doplňuje jemná ražba loga na přední straně a velmi nízká hmotnost, která zajišťuje pohodlné každodenní používání.
Vlastnosti a vybavení
100 % pravá kůže (Hunterleder)
Rozměry: 19 × 10 × 2 cm
Hmotnost: 150 g
1 hlavní přihrádka s obvodovým zipem
1 kapsa na mince se zipem
2 přihrádky na bankovky
8 přihrádek na platební karty
3 zasouvací přihrádky
1 vnější kapsa na zip
RFID ochrana proti neautorizovanému skenování
Jemná ražba loga na přední i zadní straně
Velmi lehké provedení
Další informace
Barva: hnědá
Kolekce: Luca
Rozměry: 19 × 10 × 2 cm
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | velká |
| Materiál | broušená kůže |
| Rozměry | 19 x 10 x 2 cm |
| Kapsa na mince | 2 zipové kapsy |
| Krabička | ANO |
| Přihrádka na bankovky | 2 |
| Platební karty | 8 |
| Přihrádka na doklady | 2 |
| Speciální parametry | celá zavřená zipem |
| Značka | Bugatti |
| Určení | dámské |
| Výška | 10 cm |
| Šířka | 19 cm |
| Hloubka | 2 cm |
| Materiál peněženky | kůže |
| Zapínání peněženky | zip |
| Vlastnosti | dodávána v krabičce |
| Vzor peněženky | jednobarevná |






