Luxusní pánská peněženka značky Bugatti z kolekce NOBILE, vyrobená z pevné tvrdší kůže. Peněženka má klasické uspořádání na výšku a přehledně do ní uložíte vaše karty, doklady a hotovost. V této peněžence jsou karty chráněny před stažením dat RFID technologií. Více
Luxusní pánská peněženka značky Bugatti z kolekce NOBILE, vyrobená z pevné tvrdší kůže. Peněženka má klasické uspořádání na výšku a přehledně do ní uložíte vaše karty, doklady a hotovost. V této peněžence jsou karty chráněny před stažením dat RFID technologií.
Popis:
- na přední straně je v kůži vyražené logo Bugatti a efektně ražbou zvýrazněný roh peněženky
- peněženka má rozdělené dvě přihrádky na bankovky
- jednu prostornou kapsu na mince
- osm přihrádek na platební karty
- doklady vložíte do tří přihrádek
- RFID ochrana platebníchh karet
Součástí balení je i originální krabička s logem výrobce, peněženka bude tedy hezkým dárkem.
Materiál: pevná kůže
Rozměry: 13 x 10 x 2 cm
Krabička: ANO
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | velká |
| Materiál | kůže |
| Rozměry | 13 x 10 x 2 cm |
| Hmotnost | 155 g. |
| Na výšku / na šířku + dolarka | na výšku |
| Kapsa na mince | 1 - kapsa na patent |
| Krabička | ANO |
| Přihrádka na bankovky | 2 |
| Platební karty | 8 |
| Přihrádka na doklady | 3 |
| Speciální parametry | lze vložit malý technický průkaz |
| Značka | Bugatti |
| Výška | 13 cm |
| Šířka | 10 cm |
| Hloubka | 2 cm |










