objem: 40 L
rozměry: 54 x 35 x 23 cm
hmotnost: 1 kg
záruka: 2 roky Více
CABIN PRO RETRO Palubní zavazadlo - batoh do letadla 40 L 40223-4200 béžové
Batoh Cabin Pro Retro je praktický a lehký, je to skvělý kabinový batoh. Má kompaktní rozměry a hodí se jako příruční zavazadlo do letadla. Batoh váží 1 kg a rozměry 54 x 35 x 20 cm splňuje IATA STANDART normu.
Popis:
- Batoh je celý lehce vypolstrovaný a prakticky uspořádaný.
- Má hlavní přihrádku s objemem 36 litrů, uvnitř jsou dva kompresní popruhy na přichycení oblečení. Hlavní přihrádka je uzavíratelná zipem s dvěma taháčky.
- Batoh má na přední straně praktickou větší kapsu s vypolstrovanou kapsou na notebook 17" (max. rozměry 40 x 32 cm) a přihrádku na tablet a praktický organizér na menší předměty jako jsou např. cestovní doklady, peněženku nebo mobilní telefon, do větší kapsy ze síťoviny můžete vložit i dokumenty formátu A4.
- Záda batohu polstrovaná, stejně tak jako zádové popruhy.
- Batoh má dvě madla do ruky.
- Na bocích batohu jsou z každé strany 2 kompresní pásky na stažení batohu, pokud nebude úplně plný.
Materiál: vyroben z pevného polyesteru, který se snadno udržuje a je omyvatelný.
Rozměry: 54 x 35 x 20 cm
Váha: 1 kg
Barva: sand - světle béžová
Batohy kolekce Best Way Fabrizio, přicházejí s ležérním designem a přesvědčivou funkčností. Díky odolnému polyesteru jsou batohy vhodné pro každé použití.
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 54 x 35 x 20 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Objem | 40 L |
| Určení | unisex |
| Uzavírání | dvoucestný zip |
| Výška | 54 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Hloubka | 20 cm |












