Řada BARI je ideálním společníkem pro každý den a zaujme především svou praktičností a promyšlenou funkčností. Matný, vysoce kvalitní nylon v kombinaci s charakteristickým pruhovaným bavlněným popruhem vytváří typický styl značky camel active.
Tato vysoká kompaktní taška na smartphone nabízí bezpečné uložení díky hornímu zipovému uzavírání a je doplněna o přední zipovou kapsu pro rychlý přístup k drobnostem.
Uvnitř najdete otevřenou přihrádku pro přehledné uspořádání vašich nezbytností. Součástí je také nastavitelný dlouhý ramenní popruh max. délka 155 cm z bavlněného tkaného materiálu, který zajišťuje pohodlné nošení.
Rozměry: 20 x 14 x 3 cm
Barva: černá
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | malá |
| Rozměry | 20 x 14 x 3 cm |
| Délka popruhu | max. 155 cm |
| Značka | Camel Active |
| Typ držadla | dlouhý popruh |
| Určení | dámské |
| Výška | 20 cm |
| Šířka | 14 cm |
| Hloubka | 3 cm |
| Formát | A6 |
| Materiál kabelky | 100% nylon |








