Rozměry: 49 x 25 x 23 cm
Objem: cca. 30 l Více
CITY WEEKEND BAG menší cestovní taška 361-101-60 černá
Kolekce CITY od camel active je navržena s důrazem na lehkost materiálu, typickou pro tuto značku. Nadčasový design dělá z této tašky ideálního společníka pro každodenní použití.
Menší víkendová taška s prostorným zapínáním na zip.
Vybavena je:
-
1 hlavní kapa na zip
-
2 boční kapsy na zip
-
2 postranní malé kapsy na magnetické zavírání
-
1 zadní kapsou na zip.
Vnitřní uspořádání:
-
1 kapsa na zip na uložení dokladů
-
1 přihrádka na mobilní telefon,
-
1 otevřený úložný prostor na nabíječku atd.
Další detaily:
-
2 pohodlná držadla na přenášení v ruce
-
1 nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh s polstrováním, max. délka 150 cm
-
jemné reflexní prvky
Tato taška spojuje funkčnost, praktičnost a moderní styl, díky čemuž je skvělou volbou nejen na víkendové výlety, ale i na pravidelné tréninky!
Rozměry: 49 x 25 x 23 cm
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | menší |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 49 x 25 x 23 cm |
| Hmotnost | 950 g. |
| Značka | Camel Active |
| Objem | 30 L |
| Výška | 25 cm |
| Hloubka | 23 cm |



