Rozměry: 11 x 8,5 x 2 cm
Materiál: kůže
Krabička: ANO Více
Pánská kožená peněženka Tokyo 270-703-29
Kožená peněženka značky Camel Active ze série TOKYO v klasickém a nadčasovém designu. Tento model Vám nabízí přihrádky na bankovky, mince a karty. Peněženka je vyrobena z hovězí kůže s jemnou zrnitou strukturou, velmi příjemné na dotek.
Výbava:
- 1 přihrádka na bankovky
- 6 přihrádek na karty
- 3 přihrádky na malé doklady ve velikosti platební karty
- 1 síťová přihrádka
- 1 kapsa na mince
- logo Camel Active vyraženo v kůži na přední straně peněženky i uvnitř
Peněženku obdržíte v krabičce s logem Camel Active, prtoto bude hezkým a kvalitním dárkem.
Rozměry: 11 x 8,5 x 2 cm
Peněženka je malá a nelze do ní vložit doklady o velikosti malého technického průkazu!
Materiál: kůže
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | malá |
| Materiál | kůže |
| Rozměry | 11 x 8,5 x 2 cm |
| Na výšku / na šířku + dolarka | na šířku |
| Kapsa na mince | ano |
| Krabička | ANO |
| Přihrádka na bankovky | 1 |
| Platební karty | 6 |
| Přihrádka na doklady | 3 |
| Značka | Camel Active |
| Výška | 8,5 cm |
| Šířka | 11 cm |
| Hloubka | 2 cm |
| Materiál peněženky | kůže |
| S logem | ano |
| RFID | ne |
| Prostor na mince | 1 - kapsa na patent |
| Zapínání peněženky | bez zapínání |
| Vzor peněženky | jednobarevná |






