Rozměr: 31 x 40 x 20 cm
Hmotnost výrobku 489 g
Materiál: Crinklen Více
Pánský batoh B00-225-25 sand - béžový
Praktický batoh pro každý den, který si zamilujete hned při prvním použití. Díky svému univerzálnímu designu skvěle ladí s jakýmkoli stylem oblečení a zároveň nabízí mimořádnou odolnost a dlouhou životnost, typickou pro značku Camel Active.
Klíčové vlastnosti
-
Přední kapsa s organizérem a samostatnou zipovou kapsou pro přehledné uložení drobností
-
Organizer obsahuje 5 přihrádek na karty a 5 přihrádek na tužky
-
Prostorná hlavní komora s polstrovanou kapsou na 15" notebook (až do velikosti 31 × 28 cm)
-
Masivní kovové taháčky a pevné zipy pro dlouhou životnost
-
Omyvatelná vnitřní podšívka pro snadnou údržbu
-
Polstrované ramenní popruhy a lehce zpevněná záda pro pohodlné nošení po celý den
Technické parametry
-
Rozměry: 40 × 31 x 20 cm
-
Hmotnost: 489 g
-
Objem: 20 l
-
Materiál: Crinklen
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% nylon |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnost | 489 g. |
| Objem | 20 L |
| Určení | pánský |
| Kapsa na notebook | 15" |
| Výška | 40 cm |
| Šířka | 31 cm |
| Hloubka | 20 cm |







