Rozměry: 17 x 21 x 7 cm
Materiál: koženka Více
Taška přes rameno Laos 001047 tmavě šedá
Pánská kvalitní taška přes rameno německé značky Camel Active, je skvělým pomocníkem do každodenního života. Pohodlně se do ní vejde vše, co během dne budete potřebovat mít neustále u sebe. Peněženku, doklady, klíče, mobil si pohodlně vložíte do kapsiček.
Popis:
- hlavní kapsa se otevírá na zip,
- uvnitř je přihrádka na mobil a zipová kapsa na uložení dokladů
- na přední straně se nachází kapsa na zip
- na zadní straně je zipová kapsa
- nastavitelný popruh pro pověšení přes rameno max. délka 155 cm, šířka 3,5 cm
Rozměry: 17 x 21 x 7 cm
Materiál: koženka
Barva: tmavě šedá
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | malá |
| Materiál | koženka |
| Rozměry | 17 x 21 x 7 cm |
| Délka popruhu | max. 155 cm |
| Hmotnost | 300 g. |
| Typ držadla | dlouhý popruh |
| Kapsa na tablet | ne |
| Výrobce | camel active |
| Výška | 21 cm |
| Hloubka | 7 cm |
