Rozměry: 30 x 33 x 10 cm
Materiál: koženka Více
Středně velká crossbody kabelka značky Carmelo je vyrobena z kvalitního syntetického materiálu. Kabelka disponuje ozdobnou perforací a mnoho praktickými kapsami.
Popis:
- Hlavní prostor kabelky se otevírá na zip.
- Uvnitř naleznete jednu menší zipovou kapsu a dvojkapsu na drobnosti.
- Kabelka má béžovou podšívku.
- Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.
- Maximálné délka popruhu 120 cm
Rozměry: 30 x 33 x 10 cm - lze vložit formát A4
Materiál: koženka
Hmotnost: 550 g.
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | střední |
| Materiál | koženka |
| Rozměry | 30 x 33 x 10 cm |
| Délka popruhu | max. 120 cm |
| Hmotnost | 550 g. |
| Značka | Carmelo |
| Styl | sportovní |
| Způsob nošení | crossbody |
| Typ držadla | dlouhý popruh |
| Výška | 30 cm |
| Hloubka | 10 cm |
| Formát | A4 |
| Typ kabelky | cross bag |
| Vzor kabelky | bez vzoru |
| Materiál kabelky | imitace kůže |






