Rozměry. 27 x 22 x 8 cm
Materiál: Nylon/Polyester Více
Cestovní toaletní taška ME-054 tmavě modrá
Cestovní kosmetická taška německé značky Travel n Meet v zajímavé barevné kombinaci. Cestovní kosmetická taška má dost prostoru na uložení kosmetiky a hodí se na delší cesty. Výhodou tašky je háček na zavěšení, pokud není u umyvadla dost místa, můžete ji na cokoli zavěsit. Vnitřní uspořádání je velice praktické.
Popis:
- 1 velká hlavní přihrádka se 4 dalšími kapsami
- 2 síťovinové průhledné kapsy třeba na léky a jiné drobnosti
- 2 zipové vnitřní kapsy
- háček na zavěšení
- poutko do ruky
- kovové logo na přední straně
Rozměry. 27 x 22 x 8 cm
Materiál: polyester
Objem: 4,5 l
Hmotnost: 300 g.
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | velká |
| Materiál | 100% polyester |
| Rozměry | 27 x 22 x 8 cm |
| Hmotnost | 300 g. |
| Značka | Travel n Meet |
| Objem | 4,7 L |
| Určení | unisex |
| Výška | 22 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Hloubka | 8 cm |









