-13%
Elegantní malá kožená peněženka značky SEGALI, je vyrobená z pravé hověziny. Díky praktickému vnitřnímu uspořádání, je vhodná pro každodenní použití a vejde se do každé kabelky.
Její strukturovaná prošívaná povrchová úprava v kombinaci se zlatými doplňky odráží aktuální módní trendy.
Uspořádání peněženky:
- 2 přihrádky na bankovky
- 7 přihrádek na platební karty
- V zadní části se nachází zipová kapsa na mince, prakticky rozdělená na dvě oddělené sekce, díky čemuž budete mít své drobné vždy přehledně uspořádané.
- Hlavní část peněženky je uzavíratelná pomocí dvou kovových druků, takže si můžete vybrat, který použijete v závislosti na obsahu.
Na dotek měkká a příjemná kůže zajišťuje komfort při manipulaci, ať už saháte po bankovkách nebo kartách.
Luxusní balení: Každá peněženka je dodávána v designové pevné krabičce přímo od výrobce, což z ní činí perfektní dárek.
Rozměry peněženky: Šířka 12 cm × výška 9 cm × hloubka 3 cm
Barva: světle zelená
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | kůže |
| Rozměry | 12 x 9 x 3 cm |
| Kapsa na mince | 1 zipová kapsa |
| Krabička | ANO |
| Přihrádka na bankovky | 2 |
| Určení | dámské |
| Přihrádky na karty | 7 |
| Výška | 9 cm |
| Šířka | 12 cm |
| Hloubka | 3 cm |
| Materiál peněženky | kůže |
| Zapínání peněženky | patentní |
| Vzor peněženky | jednobarevná |










