Rozměry: 37 x 27 x 12 cm
Materiál: kůže Více
Velká kožená kabelka 5282 černá
Možná se tato velká shopperka odMaxFly stane vaší novou oblíbenou kabelkou! Hlavní komora tašky je úžasně prostorná. Kabelku můžete snadno nosit přes rameno díky dvěma dlouhým popruhům.
Jednoduchá velká kabelka vyrobená z odolné měkké kůže. Kabelka je v horní části otevřená, zavážete ji na koženou šňůrku. Protože kabelka nemá podšívku, uvnitř je viditelný rub kůže, ze které je kabelka vyrobena. Je prostorná a vložíte do ní i objemnější věci.
Popis produktu:
- hlavní kapsa je bez podšívky
- menší zipová kapsa na mobil
- dvě delší držadla do ruky, délka 50 cm, výška od hrany kabelky je 24 cm, můžete také zavěsit na rameno
- dno má obdélníkový tvar o rozměrech 27 x 12 cm
Rozměry: 37 x 27 x 12 cm
Materiál: hovězí useň - odolná proti poškrábání
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Velikost | velká |
| Materiál | kůže |
| Rozměry | 37 x 27 x 12 cm |
| Hmotnost | 450 G. |
| Styl | sportovní |
| Způsob nošení | přes rameno |
| Typ držadla | 2 popruhy na rameno |
| Určení | dámské |
| Výška | 37 cm |
| Šířka | 27 cm |
| Hloubka | 12 cm |
| Formát | A4 |
| Typ kabelky | shopper |
| Materiál kabelky | kůže |





