Velikost složeného deštníku: 23 cm
Váha: 190 g. Více
Skládací odlehčený černý deštník Mini Light uni 722166CZ
Klasický deštník - odlehčený.
- stabilní odlehčený skládací deštník
- jednoduchá obsluha
- stříbrná konstrukce i rukojeť
- vyrobené firmou Derby UMBRELLAS
Velikost složeného deštníku: 23 cm
Váha: 190 g.
Parametry
| Barva | |
|---|---|
| Materiál | 100% polyester |
| Značka | Derby |
| Váha | 200 g. |
| Systém otevření | manuální |
| Průměr střechy | 89 cm |
| Počet drátů | 8 |
| Délka složeného deštníku | 23 cm |
| Materiál konstrukce | hliník |
| Velikost složeného deštníku | 23 cm |
